00%
0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İletişim

Instagram


Son Yazılar

Ön Çapraz Bağ ve Yaralanmaları

Diz Eklemi ve Bağları Diz eklemi vücutta bulunan en büyük.. Devamını Oku

Mouse Hastalığı / Karpal Tünel Sendromu

Fare kullanımı, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ofis çalışmalarının ayrılmaz bir parçası.. Devamını Oku

Masa Başı Çalışanlarında En Sık Görülen Problemler ?

Masa başı çalışanlarında genellikle uzun süre oturma, tekrarlayıcı hareketler, kötü.. Devamını Oku

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

image

13

Kişilik Uzman Kadro

Bedeninizi
Bütünsel Bakış Açısıyla
Kucaklayın!

Thera Vita markası Beslenme Uzmanı & Psikolog Sinem Adilak ve Fizyoterapist Serdar Adilak çiftinin 8 yıldır hayalini inşa ettiği; bu zamana kadar mesleki tüm gözlem ve tecrübelerini, donanım ve bilgi birikimlerini aktararak hayata geçirdiği kişiye özel sağlıklı yaşam merkezidir.

Thera Vita Sağlıklı Yaşam Merkezi; Beslenme, Fizyoterapi ve Egzersiz biliminin harmanladığı sistemi ile bedene bütünsel bir bakış açısıyla bakmayı hedefler. Kaliteli yaşam sürmek isteyen tüm bireylere, her türlü spor branşındaki elit ve amatör sporculara profesyonel ölçme ve değerlendirmeler yaparak kişiye özgü programları planlar ve uygular. 

Kişiye Özel Programlar: Thera Vita'da her birey eşsizdir. Profesyonel ölçme ve değerlendirmelerle kişiye özel programlar oluşturuyoruz. Sağlığınıza ve hedeflerinize uygun çözümlerle, kaliteli bir yaşam sürmeye bir adım daha yaklaşın.

Thera Vita Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak, sizleri sağlıklı yaşam yolculuğunuzda desteklemekten ve yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bize katılın, hayalinizdeki sağlıklı yaşamı birlikte inşa edelim! Unutma; yeni bir sen mümkün!

image
01

Alanında uzman fizyoterapist & diyetisyen

Beslenme uzmanları ve fizyoterapistlerden oluşan deneyimli kadromuz, her bireyin ihtiyaçlarına özgü kişiselleştirilmiş hizmetler sunmak için bir araya gelmiştir.

02

Kişiye özgü, bireysel yaklaşım

Her bireyin hedeflerine odaklanarak, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimseriz. Danışanlarımızın hedeflerine ulaşmaları için, bireysel danışmanlık sunarız.

03

Bilimsel temelli yaklaşım ilkesi

Hizmetlerimiz, beslenme, egzersiz ve fizyoterapi alanlarındaki en son bilimsel araştırmalara dayanmaktadır. Danışanlarımıza, etkili ve güvenilir bir rehberlik sunarız.

04

Çok yönlü hizmet yelpazesi

Beslenme danışmanlığı, egzersiz programları ve fizyoterapi hizmetlerini tek bir çatı altında sunarak, danışanlarımıza kapsamlı bir destek sağlarız. 

05

Motivasyon ve destek

Sağlıklı yaşamı sürdürmek bazen zorlayıcı olabilir. Bu nedenle, danışanlarımıza sadece profesyonel bilgi ve beceriler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda onları motive etmek ve desteklemek için de çaba gösteririz. 

06

Sürekli iyileştirme

Hizmetlerimizi sürekli olarak değerlendirir ve geliştiririz. Geri bildirimlerini dikkate alır ve uygulamalarımızı iyileştirmek için sürekli olarak yeni yaklaşımlar araştırırız. 

Thera Vita

Unutma
Yeni bir sen mümkün!

Bu yolculukta başarı sadece bir branşın değil, ilgili tüm sağlık profesyonellerinin sürece katkısı, ortak yaklaşımı ve iş birliği ile mümkündür.

Thera Vita fizyoterapist, psikolog, beslenme ve diyet uzmanlarından oluşan ekibiyle, size özel sağlıklı yaşam programları düzenlemektedir.

Bizi yakından tanıyın
Thera Vita

TheraVita Ekibi ile Tanışın

Yepyeni bir sen için hazırsan başlayalım mı?

Fzt. Serdar Adilak

Fzt. Serdar Adilak

Kurucu - Fizyoterapist

Dyt. Psk. Sinem Adilak

Dyt. Psk. Sinem Adilak

Kurucu - Diyetisyen

Fzt. Ayfer Bulduk

Fzt. Ayfer Bulduk

Fizyoterapist

Dyt. Ece Kurtuldu

Dyt. Ece Kurtuldu

Diyetisyen

Fzt. Ece Kılıç

Fzt. Ece Kılıç

Fizyoterapist

Fzt. Emine Altay

Fzt. Emine Altay

Fizyoterapist

Fzt. Gamze Yıldırım

Fzt. Gamze Yıldırım

Fizyoterapist

Fzt. Sude Yurteri

Fzt. Sude Yurteri

Fizyoterapist

Fzt. Yasemin İflazoğlu

Fzt. Yasemin İflazoğlu

Fizyoterapist

Fzt. Zeynep Şahin

Fzt. Zeynep Şahin

Fizyoterapist

Hayat boyu zindelik

Günlük yaşamın problemlerinden uzaklaştığınız ve kendinize odaklandığınız bir mola peşindeyseniz, Thera Vita sizin için en doğru adres. Merkezlerimizde kendinizi en iyi hissedeceğiniz ortamı sizler için hazırlıyoruz ve özel programlarımız ile size sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın kapılarını açıyoruz.

 

icon Whatsapp ile İletişim
img

© 2024 Thera Vita İzmir. Tüm Hakları Saklıdır.

×